[ ساک دستی ساخته شده از کاغذ تحریر و یا مقوای کارتی ]

در ساک دستی تولید شده از کاغذ تحریر محدودیتی در چاپ وجود ندارد لکن مناسبتر است که از انواع رنگهای روشن و شارپ و به صورت ساختگی و تمپلات استفاده گردد تا زیبایی هرچه بیشتر برروی کاغذ تحریرنمایان باشد. دراین نوع ساک دستی استفاده ازبندهای فانتزی توصیه می گردد. باید توجه گردد به علت عدم روکش برروی کاغذ تحریراستحکام این نوع ساک دستی کمتراز انواع دیگر بوده و بهتر است که جهت سایزهای کوچک مورد استفاده قرار گیرد .


ساک دستی کرافت

[ساک دستی ساخته شده از کاغذ کرافت]

چاپ بر روی کاغذ کرافت به دلیل رنگ خاص زمینه و جنس آن نیازمند دقت بیشتری است و لازم است در زمان طراحی این موضوع رعایت گردد. برای ساک دستی از جنس کرافت مناسبتر است که از رنگهای ساختگی و محدود استفاده گردد. ضمنا امکان چاپ سفید نیز بر روی کاغذ کرافت ,طرحهای بدیع و زیبایی را بوجود می آورد . ساک دستی از جنس کرافت به نسبت دیگر انواع هزینه کمتری در بر داشته و برای مصارف پر تیراژ مناسب تر است


ساک دستی گلاسه با روکش سلفون

[ساک دستی ساخته شده از کاغذ و یا مقوای گلاسه و یا مقوای ضخیم تر با روکش سلفون]

ساک دستی تولید شده از کاغذ گلاسه بزرگترین مجموعه از انواع ساک دستی می باشد . در این نوع محدودیتی درگرماژ نیست از کاغذ 135 تا مقوای 300 گرمی و یا مقوای پشت طوسی و یا پشت سفید با انواع گرماژ ,به علت انجام عملیات روکش بر روی آن قابل استفاده می باشد. روکش سلفون مات و براق , انجام عملیات تکمیلی و انواع افکت های مکمل در این نوع ساک دستی امکاناتی بی پایان را جهت اجرای ایده های ناب شما , محیا می نماید.

 

{ساک دستی ساخته شده از کاغذ و یا مقوای فانتزی}

ساک دستی تولید شده از کاغذ فانتزی یکی از زیباترین انواع ساک دستی می باشد.در این نوع از انواع کاغذهای فانتزی از پیش آماده شده گالینگور و یا حتی کاغذ دیواری امکان استفاده وجود دارد. در این روش عموما از چاپ افست استفاده نمی گردد و در بیشتر موارد از عملیات تکمیلی از قبیل طلاکوب چاپ سیلک و یا یووی موضعی استفاده می گردد. به علت بالا بودن قیمت تمام شده کاغذ مورد مصرف عموما قیمت نهایی اینگونه ساک دستی بالاتر از انواع دیگر است . در این نوع ساک دستی استفاده از بندهای فانتزی توصیه می گردد


مشخصات یک ساک دستی:

عرض و ارتفاع و کاست سه بعد تشکیل دهنده یک ساک دستی است.

یک ساک دستی یا به صورت افقی(landscape) و یا به صورت عمودی (portlay) طراحی می گردد.

باید دقت شود که در ساخت ساک دستی با دستگاه فول اتوماتیک کار چاپی حتما طبق الگو زیر طراحی شود.

انواع عملیات تکمیلی که ظرافت و زیبایی خاصی به یک ساک دستی می بخشد شامل انواع یووی موضعی (براق،افکت،امباس،اکلیلی و ...)،طلاکوب، برجسته سازی و انواع قالبهای خاص می باشد. انتخاب بند مناسب یکی از پر اهمیت ترین بخش تولید یک ساک دستی است . انواع بند با انواع دوخت و بافت و در اندازه ها و رنگهای متنوع ،گزینه های متفاوتی است که ما برای سلیقه های مختلف تهیه کرده ایم. بافت های مختلف ،ترکیب چند رنگ در یک نخ و اندازه های گوناگون با امکان پانچهای متفاوت و پرچ پولک به منظور تقویت لبه در یک ساک دستی زیبایی خاصی بوجود می آورد که دید هر بیننده را به خود جلب می نماید.


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.